КАРАТЕ КЛУБ „КНЕЖЕВО“ НИЖЕ МЕДАЉЕ НА СВОМ ПОСТОЉУ

Share on twitter
Share on email
Share on print

Да су млади у Кнежеву итекако талентовани у бројним спортским вјештинама доказ је и Карате клуб, који однедавно послује под називом Карате клуб „Кнежево“

Тако је овај клуб на предходна два такмичења у последњих два мјесеца, поново остварио запажене резултате.

Чланови овог клуба су се окитили медаљама на турниру „Castra open“ Бања Лука и „Трофеј Лакташа“ 2021. године у Лакташима.

На такмичењу „Castra open“ Бања Лука гдје су учешће узели са 5 такмичара, освојили су 5 медаља и то: Андреа Ђукић – 1. мјесто – борбе; Давид Теиновић – 3. мјесто – борбе; Давид Чукељ – 3. мјесто – борбе; Уна Вујиновић – 3. мјесто – борбе и Анастасија Лакетић – 3. мјесто – борбе.

Ови млади талентовани каратисти из Карате клуба „Кнежево“, узели су учешће и на отвореном првенству „Трофеј Лакташ“ 2021. године, са 8 такмичара, од којих су 6 такмичара освојили медаље и то 4 такмичара 3 мјесто и 2 такмичара 2 мјесто.

На овом такмичењу у борбама медаље су освојили Давид Теиновић, Кабир Мушановић, Стефан Крејић, Хелена Мишић, Анастасија Пеленгић и Павле Перлић.

Из овог клуба поручили су да су млади итекако талентовани, али да је рад и тренинг неизоставан на путу ка успјеху.